اخبار

الکامپ 2017 در تابستان برگزار می شود
۲۳ اسفند ۱۳۹۵

الکامپ 2017 در تابستان برگزار می شود

بیست و سومین نمایشگاه الکامپ 30 تیر تا دو مرداد سال 1396 برگزار خواهد شد به گزارش روابط عمومی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور، ناصر علی سعادت رئیس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور با اعلام این خبر، گفت: پیرو مذاکرات انجام‌شده با وزارت صنعت، معدن و تجارت و وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، درخواست دیرینه صنف و صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات در خصوص تغییر زمان برگزاری نمایشگاه سرانجام محقق شد و الکامپ سال آینده تابستان برگزار می‌شود.  او افزود: با اعمال تغییر در زمان برگزاری کل فضای نمایشگاه بالغ بر 60 هزار مترمربع نیز به‌طور کامل به الکامپ اختصاص خواهد یافت و به‌این‌ترتیب دومین خواسته صنف نیز برآورده شد.  سعادت با اشاره به مزیت‌های تغییر زمان و افزایش فضای برگزاری الکامپ، خاطرنشان ساخت: برگزاری نمایشگاه در تابستان که مدارس تعطیل هستند، چالش ترافیک را برطرف می‌سازد. همین‌طور آب‌وهوای مساعد، ... ادامه مطلب »
۲۷ مهر ۱۳۹۵

حضور موثر و قدرتمند آلجا در بیست و دومین نمایشگاه الکامپ

شرکت آمایش لوازم جانبی الکترونیک «آلجا» در بیست و دومین نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر، تجارت الکترونیکی (الکامپ) حضور خواهد داشت. بیست ودومین دوره نمایشگاه الکامپ از 25 آذر در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برگزار خواهد شد. شرکت آلجا با حضوری قدرتمند و موثر در این نمایشگاه و عرضه محصولات جدید خود مقدم بازدیدکنندگان را گرامی می دارد. زمان: 25 تا 28 آذر ماه 1395 مکان: مکان: محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهرانساعت بازدید:: 9 صبح تا 5 بعد از ظهر برای دیدن تیزر آلجا اینجا کلیک کنید ادامه مطلب »
حضور شرکت آلجا در بیستمین نمایشگاه بین المللی الکامپ
۱۳ آذر ۱۳۹۳

حضور شرکت آلجا در بیستمین نمایشگاه بین المللی الکامپ

شرکت آلجا در بیستمین نمایشگاه بین المللی الکامپ 2014 از تاریخ شانزدهم تا نوزدهم آذر ماه 1393 پذیرای میهمانان گرامی در سالن میلاد (31A) طبقه همکف خواهد بود. لذا بدینوسیله از تمامی سروران گرامی دعوت می می شود تا از غرفه این شرکت دیدن نمایید. ادامه مطلب »
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۱

بخش های باشگاه مشتریان و امور نمایندگان به صورت آزمایشی راه اندازی شده اند.

در راستای ایجاد امکاناتی جهت تسهیل در امور فروش و خدمات پس از فروش محصولات شرکت آلجا، بخش های باشگاه مشتریان و امور نمایندگان در وبسایت قرار گرفته اند که فعلا در مرحله آزمایش، رفع ایرادات و بروز رسانی هستند.در راستای ایجاد امکاناتی جهت تسهیل در امور فروش و خدمات پس از فروش محصولات شرکت آلجا، بخش های باشگاه مشتریان و امور نمایندگان در وبسایت قرار گرفته اند که فعلا در مرحله آزمایش، رفع ایرادات و بروز رسانی هستند.در راستای ایجاد امکاناتی جهت تسهیل در امور فروش و خدمات پس از فروش محصولات شرکت آلجا، بخش های باشگاه مشتریان و امور نمایندگان در وبسایت قرار گرفته اند که فعلا در مرحله آزمایش، رفع ایرادات و بروز رسانی هستند. ادامه مطلب »